Pagina 1 din 1

vand cutie originala ww2

MesajScris: Lun, 16 Noi 2009 14:00
de dragos_97
salutare,sunt nou pe aici,vand o cutie germana cu zvastica originala ww2,nu stiu exact la ce folosea,,,,,sa va dau niste delaii in interior se afla niste picioruse de lemn rezistent.......are un defect dupa cum se vede(curelusa de prindere este rupta) deci cutia nu mai poate sta inchisa....pret 250 ron(negociabil) si astept ofertele voastr :) o zi buna

http://img42.imageshack.us/g/cutieoa.jpg/

Re: vand cutie originala ww2

MesajScris: Sâm, 11 Sep 2010 14:34
de dragos_97
Nu mai este disponibila!