Pagina 1 din 1

2 obiecte nemtesti.

MesajScris: Sâm, 08 Oct 2011 18:09
de dragos_97
Salutare!
 
Vand urmatoarele replici vestimentare:
 
-Veston camo DOT44(Replica dupa cel folosit de Waffen SS in al doilea RM),marimea 58(3XL).
A fost luat de aici: http://www.zib-militaria.de/epages/61431412.sf/en_GB/?ObjectPath=/Shops/61431412/Products/190392/SubProducts/190392-0003
 
Purtat de maxim 10 ori..deci e in stare buna..PRET: 130 RON
 
-Replica dupa boneta folosita de Wehrmacht,culoare neagra.....in general era purtata de tanchisti....marimea 60....stare buna...din vascoza si lana.Are insemnele armatei federale germane(puse de mine)..dar se pot scoate.
 A fost luata de aici: http://www.zib-militaria.de/epages/61431412.sf/en_GB/?ObjectPath=/Shops/61431412/Products/190198/SubProducts/190198-0003
 
PRET: 20 RON
 
POZE:
http://imageshack.us/photo/my-images/710/dsc00461n.jpg/
 
http://imageshack.us/photo/my-images/844/dsc00462o.jpg/
 
http://imageshack.us/photo/my-images/3/dsc00463lw.jpg/
 
Trimit si inafara Bucurestiului prin posta...plata fiind suportata de catre cumparator.
Contact: 0729350481 & tomy_gun_97@yahoo.com

Re: 2 obiecte nemtesti.

MesajScris: Mie, 12 Oct 2011 11:05
de dragos_97
De actualitate.

Re: 2 obiecte nemtesti.

MesajScris: Lun, 14 Noi 2011 09:22
de dragos_97
se poate inchide!